Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Sporniak

Sporniak, lubelskie

  • 247 000 zł
  • 1 161 m²
  • 212,75 zł/m²

Zdjęcie

Emilia Klębowska

Skontaktuj się

Działka budowlana Sporniak

Sporniak, lubelskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

247 000 zł

1 161 m²

212,75 zł/m²

Działka budowlana Sporniak

Zaktualizowane: 12 maja 2026

247 000 zł 1 161 m² 212,75 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 247 000 zł (212,75 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: budowlana, 1 161 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 47m; szerokość: 25m; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
  • Media: prąd

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Sporniak, gmina Konopnica. Nieruchomość o nr ewidencyjnym 454/1 znajduje się w pierwszej linii zabudowy oraz posiada bezpośredni dojazd do oświetlonej drogi asfaltowej.

Działka ma wymiary około 25 x 47 m, regularny kształt prostokąta, jest równa i bardzo ustawna, co znacznie ułatwia jej zagospodarowanie oraz realizację inwestycji. (...)

Agent

Emilia Klębowska

669 494...

669 494 058

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Emilia Klębowska

669 494...

669 494 058

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości